![](https://res.cloudinary.com/econfun/image/upload/dpr_1.0%2Cf_auto/v1713954021/438146238_834488668710033_3925082223879403080_n_xhuacx.jpg)
![](/v1713954021/438146238_834488668710033_3925082223879403080_n_xhuacx.jpg)
Партнерство з компанією Genesis
![](https://res.cloudinary.com/econfun/image/upload/w_24%2Ch_24%2Cc_thumb%2Cg_face%2Cdpr_1.0%2Cf_auto/v1713952601/SSH_5481_clt5bt.jpg)
Центр Бендукідзе заручився підтримкою компанії Genesis в рамках Економічної Олімпіади. Переможці регіонального етапу ЕО отримали від компанії подарунки.
Genesis — це українська кофаундингова ІТ-компанія. Саме тут народилися IT-бізнеси Jiji, BetterMe, тощо, а також розвиваються компанії OBRIO, Boosters, AMO, Universe та ще понад 20 технологічних бізнесів на стадії стартапів.
Одним із пріоритетних напрямків роботи Genesis є освіта. Тож компанія підтримує довгострокову співпрацю з університетами, консультує університетів-партнерів щодо оновлення освітніх програм та долучається до створення навчальних дисциплін технічних та економічних спеціальностей.
Крім того, разом з переможцями Регіонального етапу ЕО компанія провела онлайн профорієнтаційну сесію, а також подарувала павер банки та книгу Ґреґа Маккеона «Есенціалізм».